Sport

Kromě již zmiňované cykloturistiky, pro kterou je náš region jako stvořený, je možné se v našem penzionu sportovně vyžít i jinak. Pro hosty, ale i ostatní je zde k dispozici ricochet a posilovna. Pro pravidelné sportovce máme připraveny pernamentky.

Ricochet

Během celé otevírací doby penzionu je možné využívat toto sportoviště. Vybavení můžete využívat vlastní nebo pro Vás máme připraveny naše rakety i míčky. Cena jedné hrací hodiny je 160,- Kč.
Častí návštěvníci si mohou zakoupit pernamentky v ceně 1400,- Kč za 10+1 hodinu.

Posilovna

Pro siláky máme připravenou kompletně vybavenou posilovnu, kterou je možné taktéž využívat po celou otevírací dobu penzionu. Zde se neplatí za hodinu, ale za vstup. Můžete tedy posilovat tak, jak potřebujete. Cena jednoho vstupu je 60,- Kč a opět máme připravenou i pernamentku pro pravidelné sportovce. Ta stojí 500,- Kč a vystačí na 10+1 vstup.

Vybavení posilovny: horní a spodní kladka, Peck Deck + předkopávání, roznožování + snožování, lavice na tlaky (rovná i hlavou nahoru), hacken dřep, Scottova lavice, hyperextenze 45°, žebřiny s hrazdou, olympijská činka, kolíbka na břicho, stepr a kolo.

Po sportování

Je samozřejmostí, že pro sportovce je u nás připraveno i zázemí. Šatna s několika skříňkami na převlečené oblečení, toaleta a sprchový kout pro příjemnou očistu po sportu. Pokud si dáte malý turnájek v ricochetu, je pro právě nehrající hráče k dispozici posezení.